ამხანაგური საფეხბურთო მატჩი სტუდენტურ გუნდებს შორის
კენ ვოლკერის საერთაშორისო უნივერსიტეტისა და თსსუ-ის დიპლომირებული მედიკოსის ამერიკული პროგრამის სტუდენტურ გუნდებს შორის ამხანაგური საფეხბურთო მატჩი გაიმართა.
შეხვედრა ენერგიულ, მეგობრულ და პოზიტიურ გარემოში ჩატარდა. ორივე გუნდის სტუდენტებმა თამაშის განმავლობაში გამოავლინეს გუნდურობა, მოტივაცია და ნამდვილი სპორტული სულისკვეთება.
საინტერესო და დაძაბული მატჩი ანგარიშით 4:1 დასრულდა კენ ვოლკერის საერთაშორისო უნივერსიტეტის სტუდენტების სასარგებლოდ, თუმცა ამ დღის მთავარი ღირებულება სტუდენტების ერთობა, პოზიტიური ემოციები და ერთად გატარებული სასიამოვნო დრო იყო.
SynDaver-ის გამოყენებით პრაქტიკული სწავლება კვსუ-ში
23 Jun 2026
კენ ვოლკერის საერთაშორისო უნივერსიტეტში სამედიცინო განათლების პრაქტიკული კომპონენტის გაძლიერება თანამედროვე სიმულაციური ტექნოლოგიების გამოყენებით აქტი...

A friendly football match was held between the student teams of Ken Walker International University and the American MD Program of Tbilisi State Medical University.
The match took place in an energetic, friendly, and positive atmosphere. Throughout the game, students from both teams demonstrated teamwork, motivation, and true sportsmanship.
The exciting and intense match ended with a score of 4:1 in favor of the students of Ken Walker International University; however, the true highlight of the day was the unity among the students, the positive emotions, and the enjoyable time spent together.
Practical Training with SynDaver at KWIU
23 Jun 2026
Ken Walker International University continues to strengthen the practical component of medical education through the integration of advanced simulation technologies. At the University's Simulation Cen...